Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Shtepia e shendetit

Etiketim: shtepia e shendetit

Shtëpia e shëndetit: Të shtunën puntori për kancerin e gjirit dhe...

Të shtunën e ardhshme, më 23 maj, me fillim në orën 10, në Ulqin do të mbahet punëtoria për kancerin e gjirit dhe të...

Aksident para ndërtesës së Komunës. Lëndohet një grua.

Një aksident automobilistik ka ndodhur para sot në afërsi të ndërtesës së Komunës. Një grua e cila po kalonte rrugën në kalimin për këmbësorë...

Riaktualizohet problemi i rajonalizimit të shtëpisë së shëndetit (video)

https://www.youtube.com/watch?v=BsYK7FHjJ7E

MOST POPULAR

HOT NEWS