Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Shqiperia

Etiketim: shqiperia

Ivo Andriq: Shqipëria duhet coptuar

Nobelisti serb Ivo Andriq, në përiudhën para Luftës së II Botërore 1937-1939, kryente detyrën e zv.ministrit të punëve të jashtme. Në janar të vitit...

Mali i Zi shënon rritje në raportin e Bankës Botërore “Doing...

Raporti i “Doing Business” i Bankës Botërore e ka renditur Malin e Zi në vendin e 36-të në botë, përsa i përket ekonomisë dhe...

Edhe Kosova pjesë e SEECP-së

Kosova do të jetë pjesë e projektit rajonal SEECP, i njohur si Procesi i Bashkëpunimit të Evropës Juglindore, presidencën e së cilës sivjet e...

Falja e namazit të Bajramit në Tiranë (foto)

Ceremonia e faljes së namazit të Bajramit u organizua si çdo vit në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ku mijëra besimtarë ishin pjesë e festimeve...

Serbia refuzon tifozët kosovarë

Një ditë më parë, Federata Serbe e Futbollit ka pranuar kërkesën e Federatës Shqiptare të Futbollit për pjesëmarrjen e tifozëve shqiptarë në ndeshjen Serbi-Shqipëri,...

MOST POPULAR

HOT NEWS