Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Shpende

Etiketim: shpende

Dita Evropiane e Vëzhgimit të Shpendëve të shtunën në Kripore

Qendra për Mbrojtjen dhe Studimin e Shpendëve, në bashkëpunim me Komunën e Ulqinit, Organizatën Turistike të Ulqinit dhe fondin "Critical Ecosystem", do të shënojë...

MOST POPULAR

HOT NEWS