Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet Shpend ahmeti

Etiketim: shpend ahmeti

Prishtinë: Rama dhe Ahmeti përurojnë shtatoren e Ismail Qemalit

Është vendosur paraditen e sotme në Prishtinë shtatorja e Ismail Qemalit, në një ceremoni ku ishte i pranishëm edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama...

Shpend Ahmeti, kryetari i muajit Janar në botë

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, është zgjedhur kryetari më i mire komunal në botë për muajin Janar të këtij viti. Këtë e ka bërë...

Ahmeti: Vetëvendosja është kundër vizitës së Ramës në Beograd

Kur kanë ngelur vetëm pak ditë nga vizita zyrtare që kryeministri Edi Rama parashikon të zhvillojë në Serbi kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend...

MOST POPULAR

HOT NEWS