Saturday, August 15, 2020
Ballina Etiketimet Sheshel

Etiketim: sheshel

Sheshel ‘godet’ Vuçiqin: Kot po ulërin, edhe BE-ja mendon si Edi...

Vojisllav Sheshel, ka kritikuar qëndrimin e kryeministrit serb, Aleksandar Vuçiq, në lidhje me vizitën e homologut të tij shqiptar, Edi Rama në Beograd. Sheshel, i...

Sheshel: Rroftë Serbia e Madhe

Simboli i spastrimit etnik, lideri i radikalëve serbë, Vojislav Sheshel, është kthyer nga Gjykata e Hagës, ku ka qenë i akuzuar për krime lufte....

Shesheli mbërrin sot në Serbi!

Pas 12 vitesh në paraburgim në Hagë, i akuzuari i Hagës dhe lideri i Partisë Radikale Serbe Vojisllav Sheshel duhet të arrijë sot rreth...

MOST POPULAR

HOT NEWS