Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet Shërbimi i emergjencës

Etiketim: shërbimi i emergjencës

Shërbimi mbrojtjes dhe shpëtimit: Makina përfundon në hendek

Përmbytjet e rrugëve dhe objekteve nuk u kanë krijuar problem vetëm njerëzve të zakonshëm. Edhe institucionet e shërbimit të emergjencës e kanë ndjerë forcën...

Pasojat e motit të keq në Ulqin

 Tufani  i mbrëmshëm i ka shkaktuar shumë punë dhe probleme Shërbimit të emergjencës në Ulqin. Nga 18h filluan thirrjet për ndërhyrje në disa vende...

MOST POPULAR

HOT NEWS