Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Shefki keko lamoviq

Etiketim: shefki keko lamoviq

DAN – Narko trafikanti ne fushate me DPS-in.

Ulqinaku Ruzhdi Demiroviq i cili ishte i dënuar me parë për kontrabandë droge aktivisht merr pjesë në fushatën e DPS-it në Ulqin shkruan e...

Ulqini: 1990 – 2015. Nga përparimi në bankrotim

Ulqini para 25 viteve kishte të punësuar në sektorin publik dhe privat dy here më shumë njerëz sesa ka të punësuar sot. Sipas statistikës që...

Spuzha dhe Lamoviq: Nrekiq ka lidhje me mafinë e ndërtimit. Do...

Vazhdojnë polemikat dhe akuzat ndaj kryetarit të ri te PDS në Ulqin, Loro Nrekiqit. Pas akuzave ndaj tij se ka lidhje me narkobosët, tani Lamoviq...

Filipoviq ngre padi ligjore ndaj Lamoviqit

Kryetari i Sindikatës komunale të Ulqinit, Vlladimir Filipoviq, ka paraqitur një ankesë penale kundër ish-kryetarit të kësaj sindikate Shefki Keko Ljamoviq sepse, siç thuhet,...

Thyhet zyra e sindikatës komunale të Ulqinit

Sot rreth orës 10 të mëngjesit, persona nga Lidhja e Sindikatave të Pavarura, kanë hyrë me forcë në zyrën e këtij sindikati që ndodhet...

MOST POPULAR

HOT NEWS