Tuesday, July 14, 2020
Ballina Etiketimet Sh.B. Rumia

Etiketim: Sh.B. Rumia

Sh.B “Rumia”: Të dielen aktivitet i ri

Shoqata e bjeshkatarëve "Rumia" të dielen organizon aktivitetin e rradhës. Vendtakimi do të jetë tek hyrja  sipërme e Kalasë në orën 10.00, prej ku...

Serbo-malazezëve u pengon flamuri shqiptar në Rumi

Valvitja e flamurit shqiptar në Rumi nga mjaft persona që dje u ngjitën në këtë mal, sic duket u pengon disa mediave dhe zyrtarëve...

Nesër dalja në malin e Rumisë

Shoqata e bjeshkatarëve “Rumia” nesër, të dielen, organizon daljen tradicionale në malin e Rumisë. – Nisja e daljes (ngjitjes) është në orën 06:00 nga Brisku...

Sh.B. Rumia: Të dielen dalja tradicionale në malin e Rumisë

SHB "Rumia" më datën 07.06.2015 organizon daljen tradicionale në malin e Rumisë, mbajtjen e garave në Djerrin e Rumisë dhe një program kulturoartistik që...

MOST POPULAR

HOT NEWS