Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Sh.a Buzuku

Etiketim: sh.a Buzuku

SH.A.Tradita dhe OJQ ,,Buzuku ’’ në festat e flamurit në SHBA

Më ftesë të Shoqatës Shqiptaro-Amerikane Ana e Malit në New York dhe nën mbështetjen e BKA-së, SH.A.TRADITA dhe OJQ BUZUKU do marrin pjesë në ceremoninë e...

Kryetari Gjeka priti sot përfaqsuesit e shoqatave artistike që na prezantuan...

Kryetari i Komunës Fatmir Gjeka, priti sot në një takim këngëtaren e re Egzona Salaj, e cila me interpretimin e saj në Festivalin e...

MOST POPULAR

HOT NEWS