Tuesday, August 11, 2020
Ballina Etiketimet Sh.a ana e malit

Etiketim: sh.a ana e malit

Kryetari Gjeka priti sot përfaqsuesit e shoqatave artistike që na prezantuan...

Kryetari i Komunës Fatmir Gjeka, priti sot në një takim këngëtaren e re Egzona Salaj, e cila me interpretimin e saj në Festivalin e...

SH.A “Ana e Malit” fituese e dy çmimeve

Shoqata artisitke “Ana e Malit” arriti të marrë dy çmimet e para në festivalin “Anadrinia Jehon 2015” të mbajtur në Rahovec. Kjo shoqatë u shpërblye...

SH.A “Tradita” dhe “Ana e MAlit”: Jemi kundër përcarjes!

Shoqata artisitike "Tradita" e cila është formuar tash dy vite në kuadër të BKA-së, ka dalë me një deklaratë ku shpreh habinë dhe kundërshtimin...

MOST POPULAR

HOT NEWS