Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Seanca e kuvendit komunal

Etiketim: seanca e kuvendit komunal

Ndërpritet seanca e Kuvendit Komunal: Nuk ka shumicë për rebalans?

Seanca e Kuvendit Komunal e cila filloi sot me disa pika mjaft të “nxehta” për këshilltarët dhe qytetin në përgjithësi, u ndërpre për shkak...

Kuvendi Komunal: Miratohet plani i sanimit për Komunën e Ulqinit

Në seancën e sotme maratonë të Kuvendit Komunal, e cila është duke vazhduar edhe në këto momente, si pikë e parë e rendit të...

Kuvendi Komunal: Në seancën e ardhshme pika me rëndësi për qytetin

Këshilltarët e Kuvendit Komunal të Ulqinit kanë marrë sot materialin i cili do të diskutohet në seancën e ardhshme. Sic mëson portali ynë, në rend...

MOST POPULAR

HOT NEWS