Friday, July 10, 2020
Ballina Etiketimet Samiti i Vjenës

Etiketim: samiti i Vjenës

Samiti në Vjenë: Ndeshje futbolli me pjesmarrës Thaçin, Llukshiqin, Ramën…

Një ndeshje miqësore futbolli do të luhet në mes liderëve të Ballkanit Perëndimor, në mes dy ekipeve “BE e ardhshme” dhe “BE”. Në ekipin “BE...

Kufiri Mali i Zi – Kosovë: Nënshkrimi i marrveshjes në Vjenë

Duke u thirrur në burime qeveritare, gazeta Vijesti” njofton se kufiri i Malit të Zi me Kosovën do të jetë ai i vitit 1974,...

MOST POPULAR

HOT NEWS