Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet Samir adroviq

Etiketim: samir adroviq

S.Adroviq: Poligrafi në Ulqin

Në qytetin e qetë bregdetar, direkt nga Podgorica, mbërritën poligrafi dhe poligrafisti. Në heshtje, pa paralajmërim, si një provë e tmerrshme se edhe në...

Opinion: Planet dhe ekskavatorët

Ndryshe nga qytetet e tjera bregdetare, ku po plasin dorëheqjet dhe akuzat, situata në komunën e Ulqinit është krejtësisht normale. Koalicioni qeverisës po qeveris...

S. Adroviq: Ulqini, vendi i krimeve të vërteta

  I ftuar në Radion e Malit të Zi, kryeministri Millo Gjukanoviq ka shpjeguar se ata që janë kundër projekteve të zhvillimit të shtetit ,...

MOST POPULAR

HOT NEWS