Thursday, July 2, 2020
Ballina Etiketimet Sami Misherri

Etiketim: Sami Misherri

S. Misherri: Bego Baboti

BEGO BABOTI  nga Sami Misherri Bego Baboti ka qenë detar ulqinak. Sat nuk ka asnji dokument historik i kohnave të vjetra në të cilat mundet të...

Sami Misherri: “Shika detin e shif perendinë”

Avokati i njohur Sami Misherri, pas "Likaceni" dhe "Ushejza" , opinionit të Ulqinit po i prezantohet me veprën publicistike "Shika detin e shif perendinë". “Të...

MOST POPULAR

HOT NEWS