Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Sali Berisha

Etiketim: Sali Berisha

Berisha i tregon Al Caponen shqiptar Donald Lu: E ke Kryeministër!

Krahasimin që Ambasadori Donald Lu i bëri një ditë më parë Shqipërisë me Amerikën në kohën e Al Capones, ish-kryeministri Berisha e gjen të...

Shqipëri, miratohet ligji për Vettingun

Me 88 vota pro, asnje kunder dhe 1 abstenim Parlamenti i Shqiperise ka miratuar ne parim dhe nen per nen projektligjin “Për rivlerësimin kalimtar...

MOST POPULAR

HOT NEWS