Tuesday, August 11, 2020
Ballina Etiketimet RTK

Etiketim: RTK

Sulmohet radio televizioni i Kosoves!

Nje granate dore ka shperthyer ne oret e vona te nates se te henes ne oborrin e RTK. Nga te dhenat e para shperthimi...

Reportazh i RTK-së: Kraja buzë liqenit (video)

Rruga për në Krajë, bukuritë e këtij vendi të veçantë por të harruar, problemet jetësore të banorve të saj, si dhe plaga e hapur...

MOST POPULAR

HOT NEWS