Tuesday, July 14, 2020
Ballina Etiketimet Rruga e kombit

Etiketim: rruga e kombit

Rruga e kombit: Tenderi në shtator, çmimi rreth 5 euro

Katër kompani kanë dorëzuar ofertat pranë Ministrisë së Transportit të Shqipërisë për t’u bërë pjesë e garës së dhënies me koncesion të autostradës Milot-­Morinë,...

Dëbora bllokon rrugët

Në rrugën Rozhajë-Kullë, për shkak të dëborës, komunikacioni është i ndaluar për kamionat dhe maunet. Gjithashtu organet parkatëse u kanë bërë thirrje drejtuesve ta...

Rruga e kombit: Durrës-Kukës, rrugë me pagesë në 2015

Kalimi në rrugën Durrës- Kukës do të bëhet me pagesë. Ministri i Transporteve Edmond Haxhinasto tha se vitin e ardhshëm mirëmbajtja e këtij aksi...

MOST POPULAR

HOT NEWS