Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Rita ora

Etiketim: rita ora

Rita Ora dhe Krishtlindjet!

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Rita Ora, i është bashkangjitur trendit të postimeve të fotografive në rrjetet sociale me rastin e Krishtlindjeve. Ashtu si edhe...

Ambasada Amerikane uron Rita Orën

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, përmes një postimi në faqen e tyre zyrtare e kanë uruar këngëtaren kosovare, Rita Ora,...

MOST POPULAR

HOT NEWS