Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Rebalanci i buxhetit

Etiketim: rebalanci i buxhetit

Gjeka arsyeton ofertën : I ofruam postin e kryetarit DPS-it se...

Kryetari i Komunës së Ulqinit Fatmir Gjeka, në emisionin shqip "Mozaiku" të Radiotelevizionit të Malit të Zi, deklaroi se Forca kishte tentuar ta shkarkonte...

Forca: Gjeka të japë dorëheqjen dhe ti hap rrugë shpenzimeve ligjore...

      Kumtesë për opinion   Të nderuar qytetarë dhe të punësuar në organet e pushtetitl lokal dhe ndërmarrjet publike, Do të ishte kënaqësi më...

Kredia dhe rebalanci: Kryetari në kundërshtim me fjalët veta

Dy mbledhjet e fundit të Kuvendit Komunal i karakterizuan debate të ashpra rreth asaj se a duhet medoemos rebalanci për të marrë kredinë me...

Kredia mund të merret brenda tre ditëve, nuk varet nga rebalanci...

Situata politike por edhe financiare e Komunës së Ulqinit, e cila ka kohë që ngjallë konfuzion në popull, duket se ngadalë po merr përmasa...

MOST POPULAR

HOT NEWS