Tuesday, July 14, 2020
Ballina Etiketimet Reagim

Etiketim: reagim

Fjolla Cakuli reagon: Nikolaidis i njëanshëm rreth ndeshjes në Beograd

Shkrimtari malazez Andrej Nikolaidis ka bërë sot një shkrim për theguardian, të cilin mund ta lexoni këtu. Shkrimi tenton të paraqitet si neutral, por...

Forca: reagim ndaj kërkesës së opozitës malazeze për dënimin e tifozëve...

FORCA ka reaguar sot ndaj kërkesës së opozitës malazeze për dënimin e tifozëve të kombëtares shqiptare në Ulqin, Plavë dhe Tuz. Po ju sjellim...

MOST POPULAR

HOT NEWS