Sunday, August 9, 2020
Ballina Etiketimet Rajko Baroviq

Etiketim: Rajko Baroviq

Të Mirat Detare kalojnë në duar të PDS (DPS)

Pas më shumë se një dekade, ndërmarrja më e rëndësishme për rregullimin e bregdetit (edhe më fitumprurësja) do të kalojë në duar të partisë...

Baroviq shkarkohet nga posti i drejtorit të të Mirave Detare

Qeveria e Malit të Zi në mbledhjen e sotme shkarkoi nga detyra tashmë ish drejtorin Rajko Baroviq, njofton portalanalitika.me Baroviq ishte kuadër i PSD-së dhe,...

MOST POPULAR

HOT NEWS