Tuesday, July 7, 2020
Ballina Etiketimet Radulovic

Etiketim: radulovic

Forca: reagim ndaj kërkesës së opozitës malazeze për dënimin e tifozëve...

FORCA ka reaguar sot ndaj kërkesës së opozitës malazeze për dënimin e tifozëve të kombëtares shqiptare në Ulqin, Plavë dhe Tuz. Po ju sjellim...

Opozita malazeze kërkon dënimin e tifozëve shqiptarë në Ulqin, Plavë e...

Nënkryetari i Kuvendit të Malit të Zi Branko Radulovic do të inicojë mbledhjen e Kolegjiumit dhe do të kërkojë nga organet ligjvënëse të shqyrtojnë...

MOST POPULAR

HOT NEWS