Saturday, August 15, 2020
Ballina Etiketimet Qytetarë nderi

Etiketim: qytetarë nderi

Dekorimi dhe “Darka e fshehtë“

Dekorimi i Hashim Thaçit dhe Edi Ramës për qytetar nderi të Ulqinit është padyshim një ngjarje e madhe për shqiptarët e Ulqinit. Por edhe...

Rama dhe Thaçi qytetarë nderi të Ulqinit

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe zv.kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi, në ceremoninë solemne të mbajtur sot në sallën e Qendrës për kulturë, u...

Shqiptarët festojnë, URA dhe serbët kontestojnë

Nësër komuna e Ulqinit  feston ditën e saj. E shtuna e parë e prillit tradicionalisht simbolizon përfundimin e vjeljes së ullinjve, daljen e anijeve...

MOST POPULAR

HOT NEWS