Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet Qëndra klinike

Etiketim: qëndra klinike

Pasojat i aksidentit: Viktima Orena Kaca nga Tropoja

Në aksidentin që ndodhi mbrëmë rreth orës 18.00 në rrugën Tivar-Ulqin tek Fusha e Merkotit, ka humbur jetën Orena Kaca, 29 vjec, nga Tropoja.7...

Aksidenti: 53 udhëtarë, 4 të lenduar rënde, 26 lehtë, dhe një...

Në aksidentin e ndodhur disa orë më parë në rrugën Tivar - Ulqin tek Fusha e Merkotit,  kanë udhetuar 53 persona që po ktheheshin...

MOST POPULAR

HOT NEWS