Tuesday, August 11, 2020
Ballina Etiketimet Putin

Etiketim: putin

Korrupsioni në vitin 2014: Putin në vend të parë, ndiqet nga...

Projekti për Raportimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit “OCCRP” me seli në Sarajevë, i cili përbëhet nga gazetarë ndërkombëtarë, ka paraqitur analizen e...

Merkel: Nuk do ta pyesim Rusinë për Ballkanin Përendimor

Gjermania është e alarmuar për shkak të politikës agresive dhe antipërendimore në Ballkanin përendimor, shkruan gazeta gjermane Spiegel “Nuk bëhet fjalë vetëm për Ukrainën, bëhet...

Rusi: Çmontohet përmendorja kushtuar Steve Jobs-it

Përmendorja e kushtuar themeluesit të Apple-it çmontohet në qytetin rus të Shën Petersburgut pasi që personi i cili e pasoi në majë të kompanisë,...

MOST POPULAR

HOT NEWS