Sunday, August 9, 2020
Ballina Etiketimet Pushteti komunal

Etiketim: pushteti komunal

Sonte vazhdojnë i bisedimet për pushtetin e ri në Ulqin

Sonte partitë shqiptare dhe Partia Demokratike e Socialistëve do të vazhdojnë bisedimet për formimin e pushtetit të ri në Ulqin. Përveç ndarjes së posteve ,...

Kalldrëmi i pangopur!

Investimi prej milioni në, siç u quajt në vitin 2009, projektin më të madh në infrastrukturë, duket se po kthehet në investim që rrezikon...

MOST POPULAR

HOT NEWS