Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Protestat

Etiketim: protestat

Sonte protestë në Podgoricë. Pjesmarrës edhe nga Ulqini

Sonte në Podgoricë është paralajmëruar protesta e rradhës e një pjese të opozitës e udhëhequr nga Fronti Demokratik. Siç njoftojnë mediat malazeze, protestuesit janë nisur...

Nimanbegu: Apelojmë që protestat të jenë paqësore. Incidentet do të ishin...

Komunikatë për shtyp e KKSH Me rastin e organizimit të protestave nga një pjesë e opozitës në Mal të Zi Stabiliteti politik dhe respekti i parimeve...

Zëri i Amerikës: Opozita paralajmëron vazhdimin e protestave (video)

Forcat opozitare malazeze kanë paralajmëruar për të shtunën protesta të reja në Podgoricë, në kryeqytetin e Malit të Zi. Lideri i opozitës i tha Zërit...

Nimanbegu për Top-Channel: Protestat janë kundër NATO-s dhe me sinjale antishqiptare...

Kryetari i KKSH-së dhe deputeti i Forcës në Kuvendin republikan, Genci Nimanbegu, deklaroi për televizionin Top-Channel se protestat e organizuara nga Fronti Demokratik janë...

MOST POPULAR

HOT NEWS