Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Prof.dr. Hajrullah Koliqi

Etiketim: prof.dr. Hajrullah Koliqi

Hajrullah Koliqi: Si po tjetërsohet Kraja ?!

Kraja, kjo trevë paradoksesh, për shumëçka unike. Në Krajë ujë ka (Liqeni), ujë s’ka (Kraja e thatë); shtet ka (Mali i Zi), shtet s’ka...

Prof. Dr. Hajrullah Koliqi, laureat i Çmimit Tradicional të “Art Club”-it

Shoqata e Artistëve dhe Intelektualëve “Art Club” shënoi sot 25-vjetorin e themelimit të saj, me ç’rast ka ndarë Çmimin Tradicional për arritje të jashtëzakonshme...

MOST POPULAR

HOT NEWS