Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet Problemet e ujit

Etiketim: problemet e ujit

Vazhdojn problemet e Ulqinit me ujë të pijshëm

Uji i ujësjellësit lokal akoma nuk është për pije për shkak të koncentrimit të lartë të manganit. Megjithëse ky problem ka më se një javë...

Kurti: Problemet e ujit të zgjidhen sa më shpejt (video)

Reshjet që sollën përmbytjet e shtëpive dhe objekteve të biznesit disa javë më para, kanë shkaktuar dëme të mëdha. Njëri nga më të prekurit nga...

MOST POPULAR

HOT NEWS