Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Prishtine

Etiketim: prishtine

Zjarr i madh në Prishtinë (Foto)

Para pak çastesh një zjarr i madh ka shpërthyer afër ngrohtores “Termokos” në Prishtinë. Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri.           /GazetaTribuna/    

Delegacioni i Komunës së Ulqinit në Prishtinë për çështjen K1

Delegacioni i Komunës së Ulqinit i përbërë nga Nënkryetari Safet Beci, Sekretari i Sekretariatit për Mbrojtjen e Pasurisë Gëzim Haxhibeti dhe Shefi i Kabinetit...

MOST POPULAR

HOT NEWS