Tuesday, August 11, 2020
Ballina Etiketimet Prezantim

Etiketim: prezantim

Horizonti i Ri: Prezantohet udhëzuesi për prindërit e vetëm

Sot në konferencën për media organizata joqeveritare "Horizonti i Ri" prezantoi publikimin "Udhëzues për prindërit e vetëm". Ky publikim është rezultat i bashkëpunimit të suksesshëm...

Sot do të prezantohet Windows 10 i plotë

Microsoft do të mbajë një shfaqje sot ku do ta prezantojë sistemin e ri operativ Windows 10 me disa veçori të reja dhe disa...

MOST POPULAR

HOT NEWS