Sunday, July 5, 2020
Ballina Etiketimet Port Milena

Etiketim: Port Milena

Sot u hap muzeu dixhital në Ulqin

Siç edhe kemin njoftuar, sot është bërë hapja solemne e muzeut dixhital në Ulqin. I realizuar në kuadër të projektit “Promovimi i lidhjes së interentit...

Pastrimi i Port Milenës: Projekti fle në sirtarët e ministrisë dhe...

Pastrimi i Port Milenës, projekt i cili ishte aktual në kohën e kryetarit Nazif Cungu, tani fle në sirtarët e Ministrisë së zhvillimit të...

Al Jazeera Balkans: Kronikë për Port Milenën (video)

  https://www.youtube.com/watch?v=g0320hiTvCs

Numri i turistëve shkaktar për katastrofën në Port Milenë?

Inspeksioni i Drejtorisë së Inspektimeve ka bërë fajtor numrin e madh të turistëve dhe avullimin e ujit për ngordhjen masive të peshkut në Port...

Forca: Të gjenden dhe dënohen fajtorët për katastrofën në Port Milenë

Kumtesë për opinion   Rasti i Port Milenës  për komunën e Ulqinit do të bëhet pengesa kyesore jo vetëm për zhvillim te turizmit por edhe për...

MOST POPULAR

HOT NEWS