Tuesday, July 14, 2020
Ballina Etiketimet Politike

Etiketim: politike

Sonte mbledhjet e PDS-së!

Lajm.me mëson nga burime të besueshme se mbledhjet e PDS-së në Ulqin nuk do të mbahen të enjten, siç ka lajmëruar e përditshmja DAN,...

Nënshkruhet marrëveshja për heqjen e tarifës për roming

Qeveritë e Malit të Zi, Serbisë, Bosnje Hercegovinës dhe Maqedonisë kanë nënshkruar sot në Budva Marrëveshjen për uljen e çmimeve për roming, sipas modelit...

Fillon ndërtimi i rrugës Deçan – Plavë

Kryeministri i Qeverisë së Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, i shoqëruar nga ministri i Infrastrukturës, Fehmi Mujota, ka marrë pjesë në përurimin e fillimit...

MOST POPULAR

HOT NEWS