Tuesday, July 14, 2020
Ballina Etiketimet Policia

Etiketim: policia

Trafikimi i drogës: Panik në policinë kufitare për shkak të kurthit...

Dilerët e dyshuar të lëndëve narkotike Izmir Kacabeti (23 vjec) dhe Armand Cotaj (20 vjec), tashmë ndodhen në anën tjetër të kufirit në Shqipëri. Këtë...

Zjarrfikësit shpëtojnë shtëpinë në Krruç nga djegia

Të shtunën në ora  23:40 në Krruç  është përfshirë nga zjarri një shtëpi, që si pasojë ka pasur djegien e çatisë së shtëpisë, ka bërë...

MOST POPULAR

HOT NEWS