Friday, July 10, 2020
Ballina Etiketimet Policia serbe

Etiketim: policia serbe

Kosovë, Mediat ndërkombëtare: Arrestimi i Nehat Thaçit, tensione në Ballkan

Arrestimi i Drejtorit të Policisë së Kosovës në rajonin e Mitrovicës Nehat Thaçi tregon një shenjë të tensioneve të vazhdueshme të përqendruara në Ballkan,...

Arrestimi – 30 ditë paraburgim për Nehat Thaçin

Gjykata e Lartë në Nish i ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh, drejtorit rajonal të Policisë së Kosovës, Nehat Thaçi, i cili...

Arrestohet drejtori i policisë së Mitrovicës, kërkohen sqarime nga Serbia

Policia serbe ka arrestuar drejtorin rajonal të Policisë së Kosovës të rajonit të Mitrovicës së Jugut, Nehat Thaqi, i ka konfirmuar lajmin Radios Evropa...

Policia serbe konfiskon librat shqip

Rreth 20 libra të luftës së ushtrise shqiptare të Kosovës ( UÇK)  të  Agim Zenelit, dhe 10 librat “Terrori i Serbisë pushtuese mbi shqiptarët...

MOST POPULAR

HOT NEWS