Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Policia e serbise

Etiketim: policia e serbise

Arrestimi i Kryekomisarit, Kosova paralajmëron “masa reciproke” ndaj Serbisë

“Qeveria e Kosovës do të sillet në të ardhmen në mënyrë reciproke, nëse Qeveria e Serbisë vazhdon më arrestimin e oficerëve të lartë të...

Thaçi flet nga Tirana – “Arrestimi i N.Thaçit, veprim arbitrar i...

“S’ mund t’i përgjigjemi arrestimeve me arrestime dhe dhunës me dhunë” deklaroi Presidenti Thaçi pyetjes së një gazetari lidhur me arrestimin e drejtorit të...

Kryepolici i Mitrovicës, Hyseni: Nehat Thaçi do të lirohet së shpejti

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës Skënder Hyseni thotë se arrestimi i drejtorit te policisë për rajonin e Mitrovicës, Nehat Thaçi, është veprim...

Serbia: Arrestimi i kryepolicit të Mitrovicës për terrorizëm

Policia serbe thotë se e ka arrestuar kryepolicin e Mitrovicës për “terrorizëm”. Nehat Thaçi u arrestua të mërkurën (28 shtator) rreth orës 20:00 orën...

MOST POPULAR

HOT NEWS