Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet Poitike

Etiketim: poitike

Kërkohet dorëheqja e Nrekic dhe Vlahovic nga 60 anëtarë të PDS-së!

Mbledhja e Këshillit Komunal të Partisë Demokratike të Socialistëve në Ulqin do të mbahet të enjten dhe pritet që të flitet për ndërrimin e...

MOST POPULAR

HOT NEWS