Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet Plave

Etiketim: plave

KKSH me aktivitete të shumta për festën e 28 Nëntorit!

Këshilli Kombëtar i Shqiptarëve do të organizojë disa aktivitete për festën e 28 nëntorit, në Ulqin, Tuz dhe Plavë, më datat 25, 27 dhe...

Fjolla Cakuli reagon: Nikolaidis i njëanshëm rreth ndeshjes në Beograd

Shkrimtari malazez Andrej Nikolaidis ka bërë sot një shkrim për theguardian, të cilin mund ta lexoni këtu. Shkrimi tenton të paraqitet si neutral, por...

Opozita malazeze kërkon dënimin e tifozëve shqiptarë në Ulqin, Plavë e...

Nënkryetari i Kuvendit të Malit të Zi Branko Radulovic do të inicojë mbledhjen e Kolegjiumit dhe do të kërkojë nga organet ligjvënëse të shqyrtojnë...

Fillon ndërtimi i rrugës Deçan – Plavë

Kryeministri i Qeverisë së Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, i shoqëruar nga ministri i Infrastrukturës, Fehmi Mujota, ka marrë pjesë në përurimin e fillimit...

MOST POPULAR

HOT NEWS