Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet Plav

Etiketim: Plav

KKSH: Hapet zyra koordinuese për Plavë dhe Guci

  Kumtesë për Opinion Sot me datë 11.12.2015 Këshilli Kombëtar i Shqiptarëve në Malin e Zi hapi zyrën koordinuese në Plavë. Në ceremoninë e hapjes, morën pjesë...

Top Channel: Në Plavë e Guci, shqiptarët luftojnë për identitetin kombëtar...

Televizioni Top Channel nga Shqipëria ka realizuar një kronikë për problemet  rajonit të Plavës dhe Gucisë. Për më tepër ndiqni kronikën në videon e mëposhtme   https://www.youtube.com/watch?v=RYWe3dKC6tI

MOST POPULAR

HOT NEWS