Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet Pinjesh

Etiketim: pinjesh

Pinjesh: Hidhet bombë para shtëpisë

Mbrëmë rreth mesnatës në lagjen Pinjesh, është hedhur një bombë para shtëpisë së afaristit Mustaf Dollaku, mëson portali ynë. Fatmirsisht dëmet janë vetëm materiale dhe...

Shembja në Pinjesh përfundon tragjikisht. Një person humb jetën

Gjatë aksionit të ndërmarrë për shembjen e ndërtesës ilegale në Pinjesh, ndodhi një aksident i cili si pasojë i shkaktoi vdekjen njërit prej puntorëve...

Pinjesh: Rrëzohet ndërtimi pa leje

foto: Samir Adroviq   Inspekcioni për mbrojtjen e mjedisit ka filluar rrëzimin e ndërtesës prej katër katësh në lagjen Pinjesh, transmeton “Vijesti”. Sipas informatave jozyrtare që ka...

Aksident në Pinjesh: Një i ri pëson dëmtime të rënda

Stefan Nikoliq ( 21 ) nga Ulqini, u plagos rëndë në një aksident që ka ndodhur dje rreth orës 17, në lagjen Pinjesh ,...

Komuna: Në shitje dy prona në Pinjesh

Komuna e Ulqinit së shpejti do të bëjë thirrje publike për shitjen e dy tokave në lagjen Pinjesh. Bëhet fjalë për prona të karakterizuara si...

Plasin dy zjarre. Intervenojnë zjarrfiksat

Mbrëmë rreth orës 20.00, anëtarët e shërbimit të mbrojtjes kanë pasur dy intervenime të suksesshme . Në të njëjtën kohë janë dhënë dy alarme...

MOST POPULAR

HOT NEWS