Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet Pika kufitare Skje-Zogaj

Etiketim: pika kufitare Skje-Zogaj

Kalimi kufitar Skje-Zogaj: Një çështje vitale për Krajën

Kalimi kufitar i Sukubinës, si një pikë qarkullimi rajonale, ka rëndësi të pamohueshme për gjithë Malin e Zi, por edhe Shqipërinë, Kosovën dhe Maqedoninë....

Zëri i Amerikës: Pikëkalimi në Krajë (video)

Gazetari i Zërit të Amerikës, Ali Salaj, ka bërë një reportazh mbi rëndësinë e hapjes së pikës kufitare Skje-Zogaj, e cila do të bashkonte...

MOST POPULAR

HOT NEWS