Saturday, December 5, 2020
Ballina Etiketimet Pharmalife

Etiketim: pharmalife

Farmacia Pharmalife: Matje falas e vitaminave dhe mineraleve në organizëm

Të premten me 4 mars në farmacinë Pharmalife organizohet matje pa pagesë e vitaminave dhe mineraleve në organizëm. Poashtu të interesuarit do të kenë mundësinë...

Në farmacinë Pharmalife në Ranë matje e sheqerit falas

Me rastin e Ditës së Diabetit, Farmacia Pharmalife, të gjithë qytetarëve të interesuar të Ulqinit do t’i mundësojë matje të nivelit të sheqerit dhe...

MOST POPULAR

HOT NEWS