Wednesday, June 23, 2021
Ballina Etiketimet Peticion

Etiketim: peticion

Peticion për pranimin e Kosovës në UNESCO

Në webfaqen change.org të interesuarit mund të nënshkruajnë një peticion për mbështetjen e pranimit të Kosovës në UNESCO. Pranimi i saj në këtë organizatë është...

Peticion UEFA-s dhe Obamës “Dënoni dhunën serbe në fushë”

Mos hetimi i dhunës që tifozët serbë ushtruan ndaj lojtarëve shqiptarë në fushën e blertë të Beogradit ka “revoltuar” shoqërinë shqiptare e cila deri...

MOST POPULAR

HOT NEWS