Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet Peshkataret e ulqinit

Etiketim: peshkataret e ulqinit

Cakuli: Peshkatarëve u mundësohet shlyerja e detyrimeve me këste

Për 38 peshkatarët të cilët nuk e kanë kryer pagesën e kompensimit për shtepizat na Bunë për vitet 2011 dhe 2012, me insistim të...

Peshkatarët e Ulqinit nxjerrin rreth dy tonelata qefull (FOTO+VIDEO)

Sot në orët e pasdites në Kaceme peshkatarët e Ulqinit shënojnë ditë "rekordi" në peshkim duke nxjerrurr rreth dy tonelata peshk (qefull). Video nga prof....

MOST POPULAR

HOT NEWS