Tuesday, July 14, 2020
Ballina Etiketimet Përmbytjet

Etiketim: përmbytjet

Kurti: Problemet e ujit të zgjidhen sa më shpejt (video)

Reshjet që sollën përmbytjet e shtëpive dhe objekteve të biznesit disa javë më para, kanë shkaktuar dëme të mëdha. Njëri nga më të prekurit nga...

Duke pritur me ankth rreshjet e reja

Epilogu i dëmeve të shkaktuar nga shirat dhe rrëshqitjet e dheut në komunën e Ulqinit është mjaft i madh, por akoma nuk ka një...

MOST POPULAR

HOT NEWS