Tuesday, August 11, 2020
Ballina Etiketimet Përçarje

Etiketim: përçarje

Përçahet PSD-ja (SDP). Largohen Brajoviq, Lazoviq, Kalamperoviq…

Pas mbledhje së sotme të Këshillit Qëndror, ku u zgjodhën nënkryetarë dhe antarë të ri të kryesisë, grupi rreth kandidatit për kryetar Ivan Brajoviq...

Përçahet PPS. Beçiq do të formojë parti të re?

Pas mbledhjes së mbrëmshme të  Këshillit Qëndror të PPS-së (SNP), këshilltari i kësaj partie në kuvendin e Podgoricës Aleksa Beçiq, dha dorëheqjen nga të...

MOST POPULAR

HOT NEWS