Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Pdk

Etiketim: pdk

Kosovë – PDK e gatshme t’i dëgjojë propozimet e opozitës për...

Partia Demokratike e Kosovës shprehet e gatshme t’i dëgjojë propozimet e opozitës në lidhje me procesin e Demarkacionit të kufirit me Malin e Zi,...

Isa Mustafa kryeministër, Hashim Thaçi president

Një krizë politike 6-mujore në Kosovë mori zgjidhje në pak orë mbrëmjen e së mërkurës. Hashim Thaçi dhe Isa Mustafa arritën marrëveshjen për krijimin...

MOST POPULAR

HOT NEWS