Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Pavarsi

Etiketim: pavarsi

Mali i Zi pas nëntë viteve pavarsi: Ku ndodhet Ulqini?

Mali i Zi këto ditë festoi nëntë vjetorin e pavarsisë, dhe si ndodh zakonisht, ato në pushtet i thurin lavde arritjeve kurse të tjerët...

Kosova feston 7 vjetorin e pavarsisë

Kosova shënon sot 7 vjetorin e shpalljes së pavarësisë. Kësaj radhe megjithatë kremta e pavarësisë po kalon në frymën e diskutimeve mbi migrimin e paligjshëm...

MOST POPULAR

HOT NEWS