Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Pastrim

Etiketim: pastrim

Pastrohen dëmet e motit të keq

Ndërmarrja publike për veprimtari komunale ka bërë pastrimin e dëmeve të lëna pas nga moti i keq para disa ditëve. Më të goditura ishin zona...

Tenderi për pastrimin e Bunës: Nuk u paraqit asnjë kompani.

Tenderi i parë për pastrimin dhe blerjen e materialit tepricë nga dega e djathtë e derdhjes së lumit Buna ka dështuar, pasi asnjë kompani...

MOST POPULAR

HOT NEWS