Tuesday, August 11, 2020
Ballina Etiketimet Pashkët

Etiketim: Pashkët

Gëzuar Pashkët!

Portali Lajm.me ju uron të gjithë besimtarëve katolik Gëzuar për shumë mot Pashkët! Le të sjellë kjo festë lumturi, mirqënie dhe paqe në familjet dhe...

Forca ju uron Pashkët të gjithë besimtarëve katolik

Kumtesë për media Forca e Re Demokratike ju uron të gjithë besimtarëve katolik Gëzuar për shumë mot Pashkët. Urojmë që kjo festë të sjellë në votrat...

MOST POPULAR

HOT NEWS